Android Cihazlarda YouTube Reklamlarını Engelleme

Googlenin muhteşem bir sistemi..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Teşekkür etti: 228 kere
Teşekkür aldı: 7706 kere
İletişim:

Android Cihazlarda YouTube Reklamlarını Engelleme

Mesajgönderen Sivasli_14 » 03 Haz 2018, 01:46

YouTube, dünyanın en popüler video barındırma ve paylaşım sitesidir. Günümüzde ilgimizi çeken birçok bilgi içerikli videolara YouTube sayesinde ulaşmak mümkündür. Kuruluşu 2005 olan YouTube, o yıllardan beri popülerliğini yitirmemiş, aksine dünyanın en sevdiği portal haline gelmiştir.

Android Cihazlarda YouTube Reklamlarını Engelleme Nasıl Yapılır?
Bilindiği üzere YouTube'da video öncesi çıkan reklamlar bir çoğumuzu usandırmış durumda. Bende karşınıza ansızın çıkan ve izlediğiniz videoları beklenmedik anda yarıda kesen reklamları nasıl engelleyeceğiniz konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım...

Adblock.jpg
Adblock.jpg (15.23 KiB) 57 kere görüntülendi

Masaüstü bilgisayarların en popüler reklam engelleyicisi şüphesiz Adblock tarayıcısıdır. Geliştiriciler kısa süre önce piyasaya Android cihazlar için de Adblock tarayıcı uygulaması kazandırmıştır. Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihazınız var ise YouTube'un reklamlarını Adblock uygulamasını indirerek engelleyebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz kurarak sıkıcı video reklamlarından kurtulabilirsiniz.

Google Play Store uygulamasını açın, arama kutucuğuna "Adblock Tarayıcı (Browser)" yazın ve ilk çıkan uygulamayı yükleyin. Kolay kullanımı sayesinde artık istenmeyen video öncesi - sonrası reklamlar otomatik olarak engellenecek.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Yeni Üyemiz Okuyunuz.

Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“Android” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir