Albüm yasaklısından nasıl çıkarım?

Soru(n)larınız..
Kilitli
recording43
Albüm Yasaklısı
Başlıklar: 35
Has thanked: 152 time
Been thanked: 25 time

Mesaj gönderen recording43 »

Merhaba ben bir süre önce bu sitenin adminleri tarafından albüm yasaklısı oldum gereken koşulları sağladım 18 konu açtım daha da açmayı hedefliyorum. Acaba bu rütbeden nasıl çıkabilirim? Sitenin adminine kaç kere yazdım fakat geri dönüş yapmadı yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler.

Tüm Konu Şifrelerim:
varbiraz.net/recording

Kullanıcı avatarı
Mechul
Yardımcı Admin
Başlıklar: 753
Has thanked: 265 time
Been thanked: 6831 time
İletişim:

Mesaj gönderen Mechul »

Sana geri dönüşler yapıldı kardeşim, bütün mesajlarına cevap verdim, sen forumun her konu başlığına ve bütün herkese mesaj yazarsan biraz zor çıkarsın yasaktan.
Tüm Konu Şifrelerim : www.varbiraz.net/mechul

recording43
Albüm Yasaklısı

Mechul yazdı: 22 Kas 2020, 21:04 Sana geri dönüşler yapıldı kardeşim, bütün mesajlarına cevap verdim, sen forumun her konu başlığına ve bütün herkese mesaj yazarsan biraz zor çıkarsın yasaktan.
Merhabalar, Öncelikle bu konuları sorarak size danıştım konu paylaşımı hakkında hiçbir bilgim yokiken zarzor konu açmayı öğrendim . Konu paylaşmamı adminler söyledi bende gerekeni yaptım. Tabi ben paylaştım fakat buradan indireceğim bir, iki konu albümler var, o yüzden ilk başta *Erbug* kişisi bana yardımcı oldu. Bu konuları *Mechul*'e yaz size geri döner, hatta bende msj yazayım ilgilensinler" dedi. Bende bunun üzerine size danıştım. Sizde *Sivasli_14* yazın bu konuda* deyince bende ona yazdım ama geri dönüş alamadım. Bu siteye yeni üye olduğumda yazmiştım. Yine dönüş almadım. Sizce önüne gelene çokmu mesaj yazmışım???
Tüm Konu Şifrelerim:
varbiraz.net/recording

Kullanıcı avatarı
Mechul
Yardımcı Admin
İletişim:

Mesaj gönderen Mechul »

Sitemizin genel admini sivaslı kardeşimdir, ben yetkilerim dahilinde size forumda nasıl konu paylaşılır gösterdim, birazda kendiniz araştırıp öğreneceksiniz, herkesin kendi işi, gücü var, bütün adminler sitede hergün aktif olamıyorlar, forumun bütün konularını incelerseniz merak ettiğiniz herşeyin cevabı mevcut. Bu kadar yaygara koparmanın bir anlamı yok, Sizin amacınız bir kaç konu indirip forumu terketmekti, yoksa kalıcı olmamı. Konu kapanmıştır.

recording43
Albüm Yasaklısı

Mechul yazdı: 22 Kas 2020, 21:54 Sitemizin genel admini sivaslı kardeşimdir, ben yetkilerim dahilinde size forumda nasıl konu paylaşılır gösterdim, birazda kendiniz araştırıp öğreneceksiniz, herkesin kendi işi, gücü var, bütün adminler sitede hergün aktif olamıyorlar, forumun bütün konularını incelerseniz merak ettiğiniz herşeyin cevabı mevcut. Bu kadar yaygara koparmanın bir anlamı yok, Sizin amacınız bir kaç konu indirip forumu terketmekti, yoksa kalıcı olmamı. Konu kapanmıştır.
Amacım yaygara çıkarmak değildir onu belirteyim sadece albüm yasaklısı konusunda bana yardımcı olan bir admin şahıs yok malesef. Tamam adminler gece gündüz siteyle ilgilensinler demiyorum ama 4 aydır siteyle iadminler ilgilenmiyorlar veya girmiyorlar.Albüm paylaşımı konusuna gelirsek: elbette bende paylaşım yapacağım hatta yapıyorum sizlerden alıyorum siz değerli arşivcilerede kendi arşivimi paylaşmazsam ayıp olur. Benim dediğim ben paylaşım yapıyorum fakat paylaşılanları ben yararlanamıyorum teşekkür butonu kullanamıyorum sadece iki tane teşekkür butomu kullanacağım paylaşım yapacağım emin olun. Bu kadar asabiliye gerek yok bence.
Tüm Konu Şifrelerim:
varbiraz.net/recording

Kullanıcı avatarı
Mechul
Yardımcı Admin
İletişim:

Mesaj gönderen Mechul »

4 aydır adminler siteyle ilgilenmiyorlar dersen yanılırsın kardeşim, paylaşım yapıyorsun ama albüm paylaşımın yok derece az, forum kuralları gereği 20 veya 30 adet forumda olmayan albüm paylaşman gerekirki bizde gereğini yapalım, diğer paylaştıkların YouTube linkleri,
Sitemizde olmayan albüm paylaşmaya gayret et lütfen, biz takip ediyoruz herşeyi zaten,
Asabilik konusuna gelince, hiç kimse asabi değil, bana göre sen istediğin albümleri indiremediğin için hırs yapıyorsun galiba,
Bu konuyu Burda kapatalım artık.

Kilitli

“Bir Bilene Sor” sayfasına dön