VarBiraZ.NeT - Dosya Yükleme & Nasıl Paylaşım Yaparım..

Nasıl Konu Açarım,Resim & Dosya Yükleme,Avatar,İmza Vs. Forumlarla İlgili Yardımcı Bilgiler...
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3839
Teşekkür Etti  : 1002
Teşekkür Aldı  : 22506
İletişim:

Merhabalar,

Bilmeyen Arkadaşlar İçin Dosya Rarlama (Sıkıştırma),Upload ( Yükleme) & Paylaşım Nasıl Yapılır (Konu Açma) Videolu Olarak Hazırladım.İlk Videom Olduğu İçin Ses,Yazı,Açıklama Kullanmadım.

Video Eski Sitemize (Tema Olarak Farklı Gelebilir Size Ama Yol Aynı)

Örnek Olarak dosya.tc'yi Kullandım Lakin Siz;

Yandex.disk Ve Cloud.Mail.ru yada yükleyebilirsiniz. Daha Uzun Ömürlü Olur ;)

Alternatif Olarak Video'yu Buradan Da İzleyebilirsiniz;

Dosya Yükleme & Nasıl Paylaşım Yaparım..

Bu Video'dan Sonra Paylaşım Yapmayı Bilmiyorum Diyen Olmayacak Sanırım !

Keyifli Paylaşımlar..
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.
Kullanıcı avatarı
saranci
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
Başlıklar: 234
Teşekkür Etti  : 539
Teşekkür Aldı  : 2398

iyi aksamlar yandex programini yükledim ama kafam karisti yapamiyorum albüm paylasimlari yapmak ve sizdeki albümlerdende indirmek istiyorum ama nasil olacak bilmiyorum..:-))))
SaRaNcI
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Yandex programına gerek yoktu aslında;

Kısaca anlatacak olursam : Yandex mail'e bu sayfadan üye oluyoruz. Daha sonra giriş yapıp sayfanın üst tarafındaki ''Disk'' bağlantısına tıklıyoruz..

Daha sonra rarladığımız dosyayı sayfanın içine atıyoruz ve yüklenmesini bekliyoruz..

Yükleme bitince yüklediğimiz dosyanın üzerine bi kere tık yapıyoruz ve sağ tarafta dosyamızın özellikleri yaziyor ve biraz altında link verme yanı paylaşıma açma menüsü geliyor ve o menüyü sağ doğru çekiyoruz ve açık oluyor ve bize link vermiş oluyor ordan linki kopyala yapıp video'daki gibi sitemizde konu açıp paylaşıyoruz.. ;)

Anlatabildim umarım..
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kullanıcı avatarı
saranci
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

cok güzel anlattiniz tekrar bir denemem lazim artik yarina kaldi.. tekrar tsk ederim iyi geceler...:-)
SaRaNcI
Kullanıcı avatarı
saranci
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Günaydin arkadaslar denemek icin bir albüm yükledim ama siteye yüklemek icin tsk butonuna bas diyor ama hata veriyor GIZLI MESAJ ALANI KAPALI nasil halladebilirim son asamaya geldim...:-)
SaRaNcI
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
İletişim:

saranci yazdı:Günaydin arkadaslar denemek icin bir albüm yükledim ama siteye yüklemek icin tsk butonuna bas diyor ama hata veriyor GIZLI MESAJ ALANI KAPALI nasil halladebilirim son asamaya geldim...:-)
Gerekli açıklamaları sonradan görmek kaydıyla Ahuzar - Yadigar (2013) bu mesajda belirttim ;)
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kullanıcı avatarı
saranci
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Ok tekrar calisicam yüklemelere bu arada NALAN ALTINÖRS- NECLA AKBEN- BIRICIK- GÜLERISIK-HILAL ÖZDEMIR INCI CAYIRLI PERIHAN SÖZEN-AYKUT KUSKAYA- MOHSEN- SAMIME SANAY SERI ALBÜMLERINI ARIYORUM YARDIMCI OLURSAN SEVINIRIM
Saygilarimla... :)
SaRaNcI
Kullanıcı avatarı
saranci
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

bendede full seri albüm arsivi var sizde olmayan isimler varsa onlarida sayfanizda paylasabiliriz ayrica seri albüm yüklemelerinde toplu halde yükleyebiliniyormu yoksa yine albümleri tek tekmi yüklememiz gerekiyor.?
SaRaNcI
Kullanıcı avatarı
saranci
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Slm arkadaslar biraz önce kamuran akkor albümlerini yükledim ama icerigi göremiyorum birseyleri yanlis yapiyorum sanirim...
SaRaNcI
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
İletişim:

saranci yazdı:bendede full seri albüm arsivi var sizde olmayan isimler varsa onlarida sayfanizda paylasabiliriz ayrica seri albüm yüklemelerinde toplu halde yükleyebiliniyormu yoksa yine albümleri tek tekmi yüklememiz gerekiyor.?
Vallah sizin sabrınıza bağlı biz 10 Üzeri albümleri part olarak yüklüyoruz.. Ayrıca seri albümler icin 40 albüm üzeri paylasima dahil degildir konuda belirtilmiştir ;)
saranci yazdı:Slm arkadaslar biraz önce kamuran akkor albümlerini yükledim ama icerigi göremiyorum birseyleri yanlis yapiyorum sanirim...
Aleyküm Selam,

Evet gördüm linki lakin tek parça yüklemişiniz ve yandex 1 Gb aşan dosya boyutunda içeriği görüntüleme yetkisi vermiyor..

Keşke 3 veya 4 parta bölseydiniz.
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kullanıcı avatarı
saranci
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Anladim seri albümleri denemek icin yükledim 2 gb a kadar aliyor diye okudum o yüzden böyle yolladim birdaki paylasimda bölerim.. albüm yükleyip paylasiyorum ama albüm icerigi gözükmüyormus onu nasil halledicez
SaRaNcI
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
İletişim:

saranci yazdı:Anladim seri albümleri denemek icin yükledim 2 gb a kadar aliyor diye okudum o yüzden böyle yolladim birdaki paylasimda bölerim.. albüm yükleyip paylasiyorum ama albüm icerigi gözükmüyormus onu nasil halledicez
Bu mesajı bir kez daha okursanız yazmıştım ;)
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kullanıcı avatarı
saranci
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

slm arkadaslar albüm paylasimlarini tam anlamiyla yapamiyorum bir yerlerde hata yapiyorum ayrica seri albümler bölümünde albüm inirebilmem icin yardimci olabilirmisiniz linkleri görebilmek icin tsk butonu vermiyor sayfa ...:-)
SAYGILARIMLA
SaRaNcI
Kullanıcı avatarı
mali_
FilMan
Başlıklar: 20
Teşekkür Etti  : 460
Teşekkür Aldı  : 255

Sivaslı kardeş nasılsın,siteyi tekrar açmana sevindim,vakit buldukça albüm film paylaşacam inşallah,eskiden olduğu gibi,sağlıklı günler dilerim.
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
İletişim:

mali_ yazdı:Sivaslı kardeş nasılsın,siteyi tekrar açmana sevindim,vakit buldukça albüm film paylaşacam inşallah,eskiden olduğu gibi,sağlıklı günler dilerim.
Oooo Kimleri Görüyorumm :D Eskilerden Efsane...

Hoş geldin tekrardan aramıza... Evet aktif ettik tekrardan inşallah bu site uzun ömürlü olacak..

Ağanın eli tutulmazmış derler :D Bekleriz..

Tekrardan hoş geldin,Safalar getirdin..
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kullanıcı avatarı
mali_
FilMan
Başlıklar: 20
Teşekkür Etti  : 460
Teşekkür Aldı  : 255

hoş bulduk değerli abim hepimiz hoşgeldik inşallah,senin şahsında herkese sağlık ve esenlikler dilerim..
kovboymertcan
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Başlıklar: 0
Teşekkür Etti  : 90

ilk defa albüm paylaşıyorum başardım mı acaba geldmi siteye
sirius-black
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Teşekkür Etti  : 5
Teşekkür Aldı  : 1

Buradan bir önerim olacak. Dosya ekleme sadece belirtilen sitelerden değil de mesela MEGA ile de yapılabilir. Ben mega'nın ilk üyelerindenim. Şu an 50 GB alanlı bir diskim var (yeni hesaplarda zannedersem bu miktar 35 GB) buradan da paylaşılabilir. Hem MEGA hesabı olanlar doğrudan kendi hesaplarına da (bilgisayarlarına indirmeye gerek kalmadan) aktarabilirler.
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
İletişim:

sirius-black yazdı:Buradan bir önerim olacak. Dosya ekleme sadece belirtilen sitelerden değil de mesela MEGA ile de yapılabilir. Ben mega'nın ilk üyelerindenim. Şu an 50 GB alanlı bir diskim var (yeni hesaplarda zannedersem bu miktar 35 GB) buradan da paylaşılabilir. Hem MEGA hesabı olanlar doğrudan kendi hesaplarına da (bilgisayarlarına indirmeye gerek kalmadan) aktarabilirler.
Ordan da yükleme yapılabilir,Bir sakıncası yoktur ;)
Ben Bir Acep İle Geldim,
fatih68
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Teşekkür Etti  : 5

mrb 2 adet dosya paylaştım olup olmadığını konrol acaba kontrol edebilirmisiniz rice etsemm
zafer94
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Teşekkür Etti  : 27
Teşekkür Aldı  : 113

Bu forumun içerikleri efsane ya.
Emrehakan
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Teşekkür Etti  : 2

efsana bir form sayfası
toyota
Forum Üyesi
Forum Üyesi

çok güzel bir forum
eski harun
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Teşekkür Etti  : 173
Teşekkür Aldı  : 7

Behiye Aksoy (Aldırma Gönül & Canın İsterse)(1976)(45'lik) plağını yükledim ama görünmüyor.
Kullanıcı avatarı
yldrm_43
Emektar Üye
Başlıklar: 655
Teşekkür Etti  : 1
Teşekkür Aldı  : 4685
İletişim:

Android'den paylaşım yapmak isteyen forumdaşlar için Resimli olarak Detaylı bir şekilde Nasıl dosya RaRlanacağını ve Nasıl Albüm sunumu yapılacağını anlattım.

Tavsiye edilen RAR uygulamasını indirmek için: RAR Programını kullanabilirsiniz. Ayrıca siteden veya herhangibiryerden indirdiğiniz RaR ve ZiP dosyalarını çıkartabilirsiniz.

Gizli İçerik
Bu mesaj panosunda gizli içeriği görüntülemek için kayıt olmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Dikkat!
paylaşmış olduğum albümleri siz değerli forum üyelerine sunuyorum. Lütfen indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz.

Resim

“Forum Kullanım” sayfasına dön