VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Ferdi Tayfur - Yaktı Beni / Sen Mutlusun Ben Perişan 1984 - Türküola 6143 45'lik Plak

Türküola Firmasından Çıkan Albümler..
Forum kuralları
Bu Bölümden Sadece Emektar Üyeler & O Bir Efsane Üyeler & Premium Üyeler İndirme Yapabilemektedir.
Kullanıcı avatarı
yldrm_43
Emektar Üye
Başlıklar: 654
Teşekkür Etti  : 1
Teşekkür Aldı  : 4714
İletişim:

Ferdi Tayfur - Yaktı Beni / Sen Mutlusun Ben Perişan 1984 - Türküola 6143 45'lik Plak - (320Kbps)

Seriye bizimde katkımız olsun. Eminim ki ilk defa gören arşivcilerde olacaktır böyle bir 45liğin varolduğunu :) ;)
Türküola Jukebox Serisinden bir Ferdi Tayfur 45'liği! Albüm aynı yıl LP olarakta çıkmıştır ancak Türküola firması Genellikle Almanya Kıraathanelerinde kullanılan Jukeboxlar için üretip, piyasaya sürmüştür.
Kayıtlar %100 Orjibaldir Wav kaydından 320kbps mp3'e dönüştürülmüştür.

Resim
Resim
Resim
Resim

-------------------------------------
Ferdi Tayfur - A01 Yaktı Beni
Ferdi Tayfur - A02 Sen Mutlusun Ben Perişan

Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Dikkat!
paylaşmış olduğum albümleri siz değerli forum üyelerine sunuyorum. Lütfen indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz.

Resim

“Türküola” sayfasına dön