VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Varbiraz hakkında

Forum Hakkında Görüşleriniz,Şikayetleriniz,Önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
Mechul
Mp3 Admin
Başlıklar: 1223
Teşekkür Etti  : 873
Teşekkür Aldı  : 14975
İletişim:

Yılların paylaşımcısı olarak birçok sitede albüm paylaşımlarımı sundum....amaç ben gibi arabesk severlerin bu müzik hakkındaki bildiklerini biraz daha genişletmek ve arabeskin bilinmeyen sanatcılarını gün ışığına çıkarmaktı....daha önce paylaşım yaptığım siteler maalesef benim yaptığım paylaşımları bir gün sonra kendi paylaşımları gibi göstermeye kalktılar....sonuçta ortada bir emek vardı....derken varbiraz'la tanıştım....çıkarsız , menfaatsiz , yalın ve sade bir site idi ...sağolsun moderatör arkadaşlar ve diğer değerli paylaşımcı arkadaşlarla bir dostluk içerisine girdim.....büyük işler başardık.....sitemiz kısa bir moladan sonra tekrar yayına başladı...şu an tatildeyim ama yinede paylaşım yapmaya çalışıyorum....ruhumuza işlemiş ; duramıyoruzki.....

selamlar....
Tüm Konu WinRar Şifrelerim : www.varbiraz.net/mechul

Albüm Şifresinde Sıkıntı Yaşayan Olursa ´....Şifrenin Başına Bir Boşluk Bırakırsa Sorun Çözülür.
g_tacir
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Başlıklar: 0
Teşekkür Etti  : 184
Teşekkür Aldı  : 4

Saygılar Mechul Moderatör.
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3981
Teşekkür Etti  : 1018
Teşekkür Aldı  : 22517
İletişim:

Aleyküm Selam Ağabey,

Tekrardan Aramıza Hoş Geldin Eskisi Gibi Kuracağız Yine Ortamı Ve Bu Sitemiz İnşallah Herşeye Rağmen Uzun Soluklu Olacak İnşallah.

Sürprizler Yolda Geliyoruz Bomba Gibi Yine ;)
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“VarBiraZ Hakkında” sayfasına dön